2011.5 BMW C 650 GT — Kullanım kılavuzu

Posted on 23 Sep, 2015
Model: 2011.5 BMW C 650 GT
Pages: 133
File size: 1 MB

Indir Kılavuz


Manuel Açıklama
Burada bu Scooter'ın üstün özelliklerinden tam anlamı ile yararlanabilmeniz için aracın kullanımına dair önemli bilgileri bulabilirsiniz. Bunun haricinde, motosikletinizin çalışma ve trafik güvenliği ile değerini en iyi şekilde korumasını sağlayacak olan bakım konusunda da bilgiler verilmiştir. Servis zamanı aşılmışsa, Yakıt yedek miktarına ulaşıldıktan tarih veya kilometre göstersonra, o andan itibaren kat edilen gesine ek olarak genel ikaz ışığı kilometre 1 sembol 2 ile göstesarı yanar.

Kontak açıldıktan hemen sonra "--:--" gösterilir, çünkü basınç değerleri ancak 30 km/h hız değeri ilk defa aşıldıktan sonra aktarılmaya başlanır. Yağ seviyesi ikazı 1, motordaki Genel ikaz ışığı 4 kırmızı yağ seviyesi hakkında bilgi verir. Yağ seviyesi uyarısı için aşağıdaki İkaz göstergeleri Olası uyarılara genel bakışı son3 koşullar mevcut olmalıdır: raki sayfada bulabilirsiniz.

Kendine ait bir ikaz ışığına sahip Yağ seviyesi çok düşükse, olmayan uyarılar genel ikaz ışığı 1 ilgili ikaz sembolü gösterilir. Birden fazla uyarı varsa, ilgili tüm ikaz ışıkları ve uyarı sembolleri gösterilir; uyarı notları dönüşümlü olarak gösterilir. Sürüşe devam edebilirsiniz, famotor elektroniği arasındaki iletiYakıt rezervi kat motor gücü şimdiye kadar şim mevcut değil.


Use of Cookies    Contact us