2014.5 BMW F 800 GS Adventure — Kullanım kılavuzu

Posted on 23 Sep, 2015
Model: 2014.5 BMW F 800 GS Adventure
Pages: 146
File size: 2 MB

Indir Kılavuz


Manuel Açıklama
Bunun haricinde, motosikletinizin çalışma ve trafik güvenliği ile değerini en iyi şekilde korumasını sağlayacak olan bakım konusunda da bilgiler verilmiştir. Bölüm 11 içinde muayenesi, bakım ve ayar tüm yürütülen bakım ve onarım prosedürlerine ilişkin özel bilgiler. Bu kullanıcı el güvenlik ve kalite seviyesi, takitabında muhtemelen sizin seçsarım sırasında donanım ve akmemiş olduğunuz diğer donanım sesuar bileşenleri üzerinde yaz Genel bilgiler bilgilerinin de açıklandığını anlapılan sürekli geliştirme çalışmayışla karşılamanızı rica ediyoruz.

Bu nedenle kulBu sebeple el kitabının içeriğinde lanım kılavuzu ile satın almış olsizin seçmemiş olduğunuz bazı duğunuz motosiklet arasında donanımlar yer alabilir. Soğutma sıvısı sıcaklığı sıkça larda motor, acil sürüş modunda Olası neden: yükseliyorsa, soğutma sıvısı çalışmaya devam eder. Bu nedenle yakıt dolum dır: Depodaki yakıt ne kadar fazla sonra kat edilen mesafe seviyesi göstergesi sadece dolum hareket ediyorsa (değişken eğim ( 24) alanının alt yarısını ayrıntılı olarak durumları, sık frenleme ve ivmegösterir.

Ancak yine de depoda asgari olarak kılavuzun arka kapak sayfasında belirtilen kadar yakıt rezerv miktarı Ortalama hız mevcuttur. Yakıt rezervinin kilometre saYedek miktara ulaşıldığında yakıt yacı, yakıt deposu doldurulduktan ikaz ışığı devreye girer. Servis göstergesi Servis göstergesi servis tarihine bir aydan fazla süre 3 varken ekrana geliyorsa, o zaman gösterge panelinde kayıtlı tarih 25 ayarlanmalıdır.


Use of Cookies    Contact us