2016 BMW F 800 GT — Kullanım kılavuzu

Posted on 11 Mar, 2016
Model: 2016 BMW F 800 GT
Pages: 167
File size: 2 MB

Indir Kılavuz


Manuel Açıklama
Bunun haricinde, motosikletinizin çalışma ve trafik güvenliği ile değerini en iyi şekilde korumasını sağlayacak olan bakım konusunda da bilgiler verilmiştir. Uyulmaması manın en hızlı yolu, sondaki kaphafif veya orta dereceli yaralanİşlem sonucu. İkaz göstergeleri genel bakış 3 İkaz ışıkları Ekranda ikaz sembolleri Anlam 23 "x.

Soğutma sıvısı seviyesini da dış sıcaklık ikazı olmasa Arızalı anahtar yetkili bir yükseltin ve soğutma sıvısı da kaygan buz tehlikesi. Ön ve arka sinyal ampulünün z Göstergeler sında alışılmadık sürüş tusökülmesi ( 105). Lastik basıncı sezicisi akümülatö3 tarafından hasar bakımından Arızanın en kısa sürede bir rünün kapasitesi yetersiz.

Kendi kendine ünitesi ile seziciler arasındaki bağMotorunuzu boşa yakın depo diyagnoz etme tamamlanmadan lantıyı bozabilir. Ancak Yakıt deposunda azami yakıt regenel ikaz lambası yandığı takzervi mevcuttur. Ancak ( 32) yine de depoda asgari olarak kılavuzun arka kapak sayfasında Ortalama yakıt tüketimi belirtilen kadar yakıt rezerv miktarı mevcuttur.


Use of Cookies    Contact us