2015 BMW G 650 GS — Uživatelská příručka

Posted on 11 Mar, 2016
Model: 2015 BMW G 650 GS
Pages: 136
File size: 2 MB

Stáhněte si manuál


Manuální Popis
Kromě toho získáte informace o údržbě a ošetřování motocyklu, které slouží ke zvýšení provozní spolehlivosti, bezpečnosti provozu a rovněž k uchování co nejvyšší hodnoty vašeho motocyklu. V kapitole montována již při výrobě 11 je zaznamenána provedená Označuje konec pokynu. Ujeté kilometry po 3 dosažení rezervního 22 množství Po dosažení rezervního množství paliva se zobrazují kilometry ujeté od tohoto okamžiku.

Toto počitadlo kilometrů se vynuluje a již se nezobrazuje, pokud je celkové plnicí množství po natankování větší než rezervní množství. Avšak na rovném podkladu stojí motocykl stabilněji s řídítky natočenými doleva než doprava. Držte tlačítko stisknuté, dokud Zajištění zámku řízení s parkominuty nepřestanou blikat.

Možnosti nastavení: od polohy 1: nejmenší Otáčením nastavte zrcátko do vzdálenost mezi rukojetí řídítek požadované polohy. Vyšší zatížení vyžaduje vyšší předpnutí pružiny, menší hmotnosti odpovídá menší předpnutí pružiny. Utáhněte matici předepsaným Nastavování předpnutí pruutahovacím momentem, přitom žiny během jízdy může vést pevně držte držák zrcátka.


Use of Cookies    Contact us