2014 BMW Motorrad HP4 — Návod k obsluze

Posted on 11 Mar, 2016
Model: 2014 BMW Motorrad HP4
Pages: 198
File size: 3 MB

Download from BMW-Motorrad.com


Manuální Popis
Kromě toho získáte informace o údržbě a ošetřování motocyklu, které slouží ke zvýšení provozní spolehlivosti, bezpečnosti provozu a rovněž k uchování co nejvyšší hodnoty vašeho motocyklu. V kapitole montována již při výrobě 12 je zaznamenána provedená Označuje konec pokynu. Prosíme o pochopení, že vývojem konstrukce, výbavy jsou popisovány i varianty výbavy, a příslušenství.

Rovněž se návod k obsluze případně nemusí vyobrazený motocykl může lišit odpovídat vašemu motocyklu. Pokud byl překročen servisní interval, rozsvítí se žlutě kromě zobrazení data, příp. Zobrazí-li se servisní čet probíhá na základě průměrné Výstražná hlášení indikátor více než jeden spotřeby a stavu paliva.

K této situaci rezervní množství, aby mohl být může dojít, pokud byl akumulátor rozeznán nový stav paliva. Z tohoto důvodu z Ukazatele probíhá výpočet dojezdu pouze při zaklopené boční podpěře. V závislosti na naléhavosti Dojezd 1 udává, jakou vzdálevýstrahy svítí obecná výstražná nost můžete ujet se zbývajícím kontrolka červeně nebo žlutě.


Use of Cookies    Contact us