2013 BMW R 1200 R — Kullanım kılavuzu

Posted on 10 Mar, 2016
Model: 2013 BMW R 1200 R
Pages: 130
File size: 2 MB

Indir Kılavuz


Manuel Açıklama
Bunun haricinde, motosikletinizin çalışma ve trafik güvenliği ile değerini en iyi şekilde korumasını sağlayacak olan bakım konusunda da bilgiler verilmiştir. Bu nedenle kullanım kızunda açıklanmayan donanımları lavuzu ile satın almış olduğunuz mevcut ise, bu donanımların özel- motosiklet arasında muhtemelen likleri farklı bir kılavuzda açıklanadeğişiklikler olabilir. Bu kılavuzdaki veriler, resimler veya tanımlamalardan dolayı herhangi bir hukuksal talepte bulunulamaya-.

Ay ve safe kaldıysa, kalan kilometreler 2 durumları, sık frenleme ve ivmeyıl iki nokta üst üste ile ayrılmış 100 km'lik adımlarla sayılır ve sülenme), rezerv miktarı belirlemek biçimde iki veya dört basamaklı rüş öncesi kontroller ile bağlantılı de o kadar zor olacaktır. Yakıt ikaz ışığı devreye girServis göstergesi servis tadikten sonra, bu andan itirihine bir aydan fazla süre baren kat edilen mesafe gösterilir. Kendine ait bir ikaz lambasına sahip olmayan uyarılar genel ikaz lambasıyla 1 ve bağlantılı bir uyarı notuyla veya ikaz sembolüyle z Göstergeler birlikte çok fonksiyonlu ekranda gösterilir.

Boşalmış bir akü çeşitli sislemeyeceği için, motosikletteki Olası neden: temlerin (örn. Acil durum anahtarı küçük ve hafif tasarımlıdır; örneğin cüzdanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Bir araç anahtarını kaybederse4 çevrilmiş gidon ile, sağa çevrilmiş Kontak anahtarı çıkarılabilir.


Use of Cookies    Contact us