2018 Honda CB250R — Kullanım Kılavuzu

Posted on 23 Mar, 2020
Model: 2018 Honda CB250R
Pages: 141
File size: 5 MB

Indir Kılavuz


Manuel Açıklama
Motosikletinizin bakımını gerektiği şekilde yapmamak veya sürüş öncesinde sorunu gidermemek ciddi şekilde yaralanabileceğiniz veya ölebileceğiniz bir kazaya sebep olabilir. Bu kullanım kılavuzunda yer alan kontrol ve bakım önerilerine ve programına her zaman uyunuz. Burada yer alan bakımı yapıp yapmama konusunda ancak siz karar verebilirsiniz.

Motoru sadece söylendiğinde ve iyi havalandırılan bir alanda çalıştırınız. Motosikletinizin bakımının düzgün şekilde yapılmasına yardımcı olmak için doğru bakım kayıtlarını saklayınız. Bakım işlemlerini her kim yaparsa yapsın bu kaydı doldurduğundan emin olunuz.

Programlanmış tüm bakım işlemleri kullanıcının normal çalıştırma giderleri olarak düşünülür ve servisiniz tarafından tahsil edilir. Uygun aletlere ve mekanik beceriye sahip değilseniz bakım işleri yetkili servisiniz tarafından yapılmalıdır. Honda markası taşımayan parçaların takılması motosikletinizi emniyetsiz hale getirebilir ve ciddi şekilde yaralanabileceğiniz veya ölebileceğiniz kazalara sebep olabilir.


Use of Cookies    Contact us