2015 Yamaha YZF-R25 — Kullanım Kılavuzu

Posted on 17 Sep, 2015
Model: 2015 Yamaha YZF-R25
Pages: 103
File size: 3 MB
Indir »
Manuel Açıklama
Bu kullanıcı el kitabı motosiklet satıldığı takdirde yeni sahibine teslim edilmelidir. Kullanıcı el kitabı, motosikleti nasıl çalıştıracağınız, nasıl kontrol edeceğiniz ve bakımını nasıl yapacağınız konusunda bilgi vermenin yanı sıra, kendinizi ve başkalarını tehlikelerden ve yaralanmalardan nasıl koruyacağınız konusunda da bilgilendirir. Ayrıca, bu kullanıcı el kitabında motosikleti mümkün olan en iyi durumda muhafaza etmenize yardımcı olacak pek çok tavsiye sunulmuştur.

Bu kullanıcı el kitabının içeriği ile ilgili sorularınız olursa, lütfen bir Yamaha yetkili servisine danışın. Güvenliği daima ön planda tutun! Yamaha, ürünlerinin tasarımlarını ve kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu nedenle, bu kullanıcı el kitabı baskı esnasında mevcut olan en güncel ürün bilgilerini içermesine rağmen motosikletinizle bu kullanıcı el kitabı arasında küçük farklılıklar bulunabilir.

Yaralanma ve hatta ölüme neden olabilecek risklere karşı sizi uyarma amacını taşıyan bu güvenlik mesajlarını dikkate alın. Başka bir Motosiklet kullanımının tüm yönmotosikletinizi kullanmadan önce her sürücünün kör noktasına girleri hakkında ehil bir kaynaktan defasında kullanım öncesi kontrolleri mekten kaçının. Sürücülerin trafikteki motosiklet sürücülerini fark edememeleri otomobil/motosiklet kazalarının başlıca nedenidir.


Yamaha Modeller

Contact us